Náš vstup do firmy Be-Tong s.r.o.

Společnost METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. je na základě vnitřních strukturálních změn ve skupině společností METAL GEM a na základě dohodnuté obchodní spolupráci mezi společnostmi Be-Tong spol. s.r.o., IČ 25516434, se sídlem Brněnská 1518/16, 695 01 Hodonín, a METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. od 1.6.2016 výrobcem betonových skořepinových tvárnic Betong.

Dlouhodobá kvalita tvárnic Betong, vyráběných pod registrovanou ochrannou známkou Betong, č. zápisu 282820, které vyrábí od 1.6.2016 společnost METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o., je v plném rozsahu zachována i při výrobě tvárnic Betong, realizované společností METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o., a to s ohledem na skutečnost, že tvárnice Betong :

  • jsou společností METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. vyráběny za plného využití zařízení, technologií a postupů společnosti Be-Tong spol. s.r.o., k jejichž užití obdržela společnost METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. od společnosti Be-Tong spol. s.r.o. písemný souhlas
  • jsou společností METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. vyráběny za plného využití zkušených stávajících zaměstnanců společnosti Be-Tong spol. s.r.o.
  • jsou společností METAL GEM BLOCKS PRODUCTION s.r.o. vyráběny pod registrovanou ochrannou známkou Betong, č. zápisu 282820, zveřejněnou již dne 12.4.2006 a zapsanou ve prospěch společnosti Be-Tong spol. s.r.o. u Úřadu průmyslového vlastnictví, k jejímuž užití obdržela společnost METAL GEM BLOCKS PRODUCION s.r.o. od společnosti Be-Tong spol. s.r.o. písemný souhlas